Utku Danışmanlık

2003 Yılında kurulan Utku Mühendislik Danışmanlık  Ltd. Şti. olarak 2 gıda mühendisi 2 ziraat mühendisi 1 biyolog 1 inşaat teknikeri ve 1 idari personelden oluşan, konularında uzman kadrosu ile eğitim hizmetleri, belgelendirme, proje hazırlama ve sistem kurma danışmanlığı konusunda firmalara hizmet sunuyoruz.

Firmaların birbirine benzer kalite ve fiyatlarda ürünler sunduğu günümüzde başarının sırrı elbetteki kaliteden geçer.  Kalite yolculuğunuzda gizlilik ilkesine bağlı kalarak, hızlı ve etik hizmetlerimiz ile sizin ihtiyacınız olan kalite sistem desteğini vermek için hizmetinizdeyiz. Gelin birlikte yürüyelim. Size çözüm ortağınız olmayı teklif ediyoruz.

Misyon
Uzman kadromuz ile, müşterilerimizin ihtiyacına uygun çözümler sunarak tecrübelerimizi sizlerle paylaşmak, her alanda kalite bilincini yaygınlaştırmak, kanunlara ve yönetmeliklere uygun davranmak, çevreyi ve doğayı korumak ve tüm bu amaçlar çerçevesinde yaptığımız işin sorumluluğunu alarak hızlı ve doğru projeler üretmek ve gerçekleştirmektir.


Vizyon
Ulusal ve uluslararası sektörde kaliteyi kendisine amaç edinmiş olan firmamız, sürekli gelişme anlayışı ile kalitenin tüm sektörlerde geliştirilmesini, yaygınlaştırılmasını ve müşteri memnuniyetinin en üst seviyede tutulmasını kendisine ilke edinmiştir.